Sayan Business

Sayan Business

چرا از خدمات سایان استفاده کنیم

Sayan Business

Stunning Designs

شناخت روش‌های درست جذب مشتری

در این روش می‌تواند به شما کمک کند تا به صورت هدفمند و اقتصادی بهترین روش را برای این کار انتخاب نمایید.

Stunning Designs

تدبیر سایان برای جذب مشتریان جدید

استفاده از سرویس مدیریت کمپین و فرصت‌های سیستم مدیریت مشتریان سایان بیزنس به شما جهت جذب مشتری کمک میکند.

Stunning Designs

سیستم مدیریت و پشتیبان تولید

این سیستم به کسب و کارهای تولیدی کمک می‌کند که هزینه‌های تولید، تامین مواد اولیه، فرآیندها و عملیات تولید و سایر مشخصه‌های تولید محصول را مدیریت و کنترل نمایند

نحوه عملکرد ماSayan Business

با استفاده از سیستم مدیریت مشتریان سایان بیزینس، نظرات مشتریان خود را به طور مستمر ثبت و جمع‌آوری نمایید. سایان درصد رضایت مشتری‌ را به شما نشان می‌دهد، تا با اتخاذ تصمیم‌های مناسب رضایت‌مندی مشتری را افزایش دهید. سایان با ارائه گزارش‌های راهبردی به شما کمک می‌کند تا سلیقه مشتریان خود را بهتر بشناسید و سعی در بهبود سبد پیشنهادی خود نمایید. با سایان تنوع رفتاری مشتریان خود را تحلیل کنید و بر اساس نیاز و دسته‌بندی‌های متفاوت مشتری‌ها اقدام به توزیع بهینه محصولاتتان نمایید.
ثبت و ذخیره‌سازی اطلاعات مشتریانتان را به سایان بسپارید. سیستم مدیریت مشتریان با حذف روش‌های سنتی اقدام به ذخیره‌سازی اطلاعات مشتریان شما می‌نماید. فرآیند بستن قراردادها و مذاکره‌های خود با مشتری‌هایتان را از طریق سایان مدیریت کنید. جلسات خود را در سایان تنظیم کنید و صورت جلسه‌های خود را به صورت متمرکز ذخیره نمایید. برای هر یک از مشتریان خود یک پروفایل اختصاصی داشته باشید و کلیه اطلاعات مرتبط با مشتریان خود را ذخیره و مشاهده نمایید. هر چه رضایت مشتری از کسب­ و­کار شما بیشتر باشد، هزینه‌های شما در جذب مشتریان جدید کاهش می‌یابد. تدبیر سایان برای کسب و کار شما استفاده از سیستم مدیریت مشتریان و باشگاه مشتریان سایان است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سایان بیزینس مراجعه کنید.
در سیستم مدیریت مشتریان سایان می‌توانید تمام اطلاعات مشتریان از منابع مختلف، نظیر تماس‌ها، درخواست‌ها از شبکه‌های اجتماعی، درخواست‌های ایمیلی، درخواست‌های آنلاین و انواع روش‌های مراجعه مشتریان را به همراه اطلاعاتشان ثبت نمایید. با استفاده از الگوریتم‌های تحلیلی سایان، می‌توانید تفکیک مراجعات و منابع پر­مراجعه خود را شناسایی نمایید و برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای هر منبع داشته باشید. تمامی مراحل تبدیل یک فرصت به مشتری را از طریق سیستم قیف فروش مورد بررسی قرار می‌دهیم. در سایان کمپین‌های تبلیغاتی و جذب مشتری متفاوتی را آغاز کنید. امکانات ویژه‌ای برای تحلیل کمپین‌ها، بودجه‌بندی و پایش میزان هزینه‌ها و مشتریان جذب شده از هر کمپین برای شما در نظر گرفته شده است.
تمامی فرآیندها و عملیات‌ مرتبط با هر خط تولید را به همراه مشخصه‌های آن‌ها ثبت و تعریف می‌کند. مواد اولیه مورد نیاز تولید انواع محصولات را ثبت می‌کند. به صورت یکپارچه با سیستم حسابداری می‌تواند هزینه‌های هر تولید را تعیین نماید. بهای تمام شده محصول را با استفاده از سیستم یکپارچه حسابداری تعیین می‌نماید. به صورت یکپارچه مدیریت مواد اولیه در انبار را بر عهده خواهد داشت و در صورت اتمام موجودی به شما اطلاع می‌دهد. خط تولید شما را بهینه‌سازی می¬کند. بر اساس مواد موجود در انبار سبد تولید محصولاتتان را می‌چیند و برنامه تولید ایجاد می کند. سفارشات تولید خود را در سیستم ثبت می‌نماید و ارزیابی مواد اولیه تولید را انجام می‌دهد. گزارش‌های وضعیت و پیش‌بینی برنامه تولید شما را ارائه می‌کند.

مشتریانی که از سرویس Sayan Business استفاده کرده اند.

South Florida Distillers Banner
Avi Aisenberg

سایت ارسال لوله و اتصالات

ارتباط با ما

شرکت پایارایان سایان (سهامی خاص)
آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از ظفر، کوچه افضل، پلاک ۲۰، طبقه سوم، واحد ۷ایمیل:[email protected]